Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4831"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Čus, borci. Již pořádáme 10.Motopařbu a všecky zveme!!! Info k 10.Motopařbě na hlavní stránce. Info k sobotní vyjížďce start vyjížďky ve 12:30 Hod Trasa vyjíďky:
Pojede se Křetín-Bohuňov-Vítějeves-Starý Svojanov-Svojanov-Bystré benzínka zastávka na natankování-Trpnín-Olešnice zastávka rozhledna Kopanina nad sjezdovkou-Crhov-Rozseč-Kunštát-Rudka-Sulíkov-Vranová-Křetín 10. Motopařba a ve 14:30 po vyjížďce vystoupení Železného Zekona- nenechte si toto vystoupení ujít!!!
Pardon posel
Zdarec, zitra motosraz pohledy, pisel krize
Chtěl bych poděkovat starostovi a chlapcům z obce, ,že nám opravili hřiště a mohli jsme uspořádat nohejbalový turnaj.
Tak co nova hospoda,jak to tam vypadá? Co takhle pátek???
Nejdůležitější stánek letošní výstavy najdete v hale 3, má číslo 301 a na jeho věži bude svítit logo Motorkáři.cz. Touhle malou upoutávkou vás srdečně zveme k jeho návštěvě a jako přídavek vám k tomu přidáme přehled doprovodného programu výstavy Motosalon.


Fotky, motorky, rozhovory a kafe. To jsou lákadla našeho stánku. Hlavní samozřejmě je, že si s náma můžete přijít pokecat. Chceme se samozřejmě neustále posouvat a dělat obsah webu tak, aby se vám líbil. Jestli vás napadá, co udělat lépe nebo jinak, přijďte nám to navrhnout. Jinak pro vás máme opět připravený Smybox, kde se můžete s kamarády, přítelkyněmi či rodinami nechat vyfotit a fotku si s sebou odnést na památku. K tomuhle účelu máme přichystanou spoustu více či méně vtipných rekvizit, takže o veselé taškařice určitě nebude nouze.

Co by to byl stánek Motorkáři.cz bez motorek. To je tradice. Letos jsme to pojali ale trošku jinak. Do nadcházející sezóny budeme mít k dispozici tři dlouhodobé testovací stroje, kterým během roku pořádně proklepneme pérka. Dva ze tří zažijí svou velkou mediální premiéru právě na Motosalonu. Na třetí si bohužel ještě chvilku počkáme, protože se teprve začal vyrábět. O které motorky se jedná se přijďte přesvědčit na vlastní oči. Osudy dlouhodobek budeme samozřejmě zveřejňovat v článcích, můžete je ale také začít sledovat v jejich denících na našem profilu. BMW F 850 GS, Honda CB500X a Moto Guzzi V85 TT patří mezi velmi žádané stroje a díky nám zjistíte, jak se s nimi doopravdy žije.
Rozhovory se závodníky a dalšími zajímavými osobnostmi se nám minulý rok v Brně osvědčily, takže není jediný důvod proč to nezopakovat. Přesný harmonogram vám vzhledem k vytíženosti všech aktérů bohužel dopředu říct nemůžeme, proto sledujte web a přímo na výstavě také ceduli na stánku s aktualizovaným rozpisem. Po skončení rozhov
jak je možné že se vykácel parčík na hřbitově? jak je možné že se vykáceli lípy na hřišti.? jak je možné že rybník má Holmes a spol.
Asi je načase odvolat starostu Puchýře. za ty prachy nám nepomůže .
jfhfhvhfieuhszvzduisdhhkjhvrigutkkjnccjn nfchfhkvfdhffg jkdfhfdhgdsfuudduuhs fddhdfhfjhsdiushdhf jfkdnjsdsjsljdsfjkjjlgioiwě;+šěčěščšěřščřščžýčáýáíýésmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Chtělo by to tu našu dobrou, starou hospůdku zase otevřít už mám žížensmileysmiley
o prazdninach cca srpenec. jen jsem ti chtěl dat vědět dopředu.abys to mohl nahlásit mufovi
Bobe chtěl bych tě pozvat na malý motovýlet. Ukrajina .
Kdy?.
K prodloužení lhůty technické prohlídky jsme dostali následující odpověď: „U kategorie L (motocyklů, čtyřkolek….) se technická kontrola automaticky prodlužuje o 2 roky (interval je 6-4-4). Příklad: pokud byl majitel motocyklu na TP v říjnu 2016, měl jít na další v říjnu 2018. Na tu ale nemusí, automaticky se mu prodlužuje o dva roky. V případě, že chce majitel motocyklu vylepit novou kontrolní nálepku na registrační značku, provést zápis do technického průkazu a zápis do registru vozidel, pak se musí dostavit na úřad obce s rozšířenou působností (kdekoliv), kde o toto požádá. Pracovník ORP provede změnu a vylepí novou známku STK na donesenou registrační značku. Tento úkon je zdarma. Žadatel musí předložit: technický průkaz silničního vozidla, registrační značku, žádost používanou pro změnu ostatních údajů v registru silničních vozidel.“ Takže všichni, kdo máte platnou technickou, blíží se datum jejího vypršení nebo vám čerstvě propadla a ještě jste nestihli udělat novou, vzhůru na úřad!

Více na: https://www.motorkari.cz/clanky/moto-novinky/stk-konecne-mame-jasno-40285.html
Copyright © Motorkari.cz
děkujeme- Obecnímu úřadu, že jste nám nějakým způsobem připomněli 100 let vzniku naší země . (komunisti převlečený za černoprdelníky)
zdenale ,tebe ten Cirda tema hulkama dobije.On se do hospody chudak plahoci a ty mu zase zavres. Bude te strasit.
gratulace křetíňákům - křetínka je naše!!!!!
Kornfeil slavil, jako kdyby vyhrál. Pódium doma je pro mě nejvíc,
bobe-------- nezajedem se mrknou v sobotu na Vísky? že by jsi oprášil simsona?
Jasný, počítám s tim
kdo mate, tak poslete foto ze srazu
mě bolí játra
Chlapci super akcia. Všetkým Vám ďakujem za krásny víkend.
Lukáši díky za super moto představení. byla to pecka
Kdy bude vyjíždka??????
Cus, vyjíždka je naplánováná na cca 13:00 hodinu. Během tohoto víkendu jsem dám popis trasy vyjíždky :-)
Program motosrazu
Pátek --- Od 19 30 do cca 02 hod kapela- Do dna.
Kapela Vision Day bude mít vystoupení v 21 hod


Sobota 16.6.

Moto akce Lukáš----------15 hod

16 30 hod ------- Hovaduo

18 00 hod ------ Greenday revival

19 30 hod------- The Sailors

21 00 hod -------- Masařka 03

23 00 hod -------- The Beaters
Přípravy na 9.Tříprsťáckou motopařbu ve Křetíňe v plném proudu. Oficiální začátek 15.6.2018 v 18:00 hod a budeme plynule pokračovat do 17.6.2018. Dojdite v hojném počtu :-) Tříprsťáci
Já přijdu
je to zmrd.
A táta čo je to ta demokrácia?
Demokrácia je, ked bíly chodí do roboty a my pro sociální dáfky.
A táta nesere to ty bílé?
Sere ale to už je rasizmus!!
TAK VAS PĚKNĚ LITUJU JAK SEŘIKALO SLADEK NA HRAD CIKÁNIÍ A TY KURVY BYREVNÝ DO PLYNU A NEJSEM ŽADNEJ RASISTA
tak to je pěkně v prdeli. ten Parolek je opěknej zmrd .
tak jsem zaslechl že na baráku kde bydlela Vítková se těžce boura . O to by ani nešlo ale prý se tam bude nově přistavovat a mělo by tam bydlet až 50 cigošů , rumunů a jiné havětě.Doufám že obec a lidi proti tomu zakročí . jinak se stěhuju co nejdál z té černé prdele.
Volte Schwarzenberga
Zdarec, nejel by někdo http://www.motorkari.cz/motoakce/akce/?aid=11283
To vypadá dobře .
musím uznat že včerejší schůze byla hooooodně záživná. za mě 10 bodů
moje přání je aby se už konečne vaše obec věnovala všem lidem.
ho ho hooo
Všem Tříprsťákům Šťastné a veselé vánoce
smiley
nezajdem na pivkooooooooooooooooo
a tak to neni spatnej napad
DOOOOOST dobrý
https://www.youtube.com/watch?v=mjF1rmSV1dM
12.06.2019 17:31:51
triprstaci
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one